Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure, tipsy, pedicure

Dłonie i stopy to szczególne części ciała: ich skóra – choć tak delikatna – narażona jest na wiele różnych obciążeń. Dłoniom nie sprzyja mróz, ale i intensywne słońce, a także środki chemiczne, nawet te stosowane na co dzień w domu. Skórze stóp w zimie szkodzi ciężkie, zabudowane obuwie – w lecie natomiast narażona jest na zranienia i otarcia.

Manicure

Dzięki zestawowi zabiegów jak manicure, pedicure i tipsy, przywracamy dłoniom i stopom piękny, zadbany wygląd, pielęgnując zniszczoną i przesuszoną skórę, a także odpowiednio ozdabiając paznokcie. Zabiegi przeprowadzane są z wyjątkową starannością, dlatego ostateczny efekt pozytywnie Cię zaskoczy.

Manicure & pedicure hybrydowy

Piękny, trwały kolor, który nie ściera się i nie odpryskuje, idealnie gładka powierzchnia płytki paznokciowej i perfekcyjny efekt nawet przez 3 tygodnie od wizyty u manikiurzystki – tak właśnie wyglądają Twoje paznokcie dzięki zabiegom hybrydowym. Manicure i pedicure hybrydowy przygotowujemy według identycznej zasady: powierzchnię płytki pokrywamy warstwą żelu, który następnie utrwalamy, naświetlając go lampą UV. Żel zawiera już w sobie barwnik (lakier), dzięki czemu warstwę nałożoną na paznokcie utrwalamy razem z wybranym przez Ciebie kolorem. Gama dostępnych odcieni lakierów jest niezwykle bogata, dlatego dopasujemy je do każdej Twojej stylizacji. A gdy zechcesz zmienić kolor – usuniemy efekt poprzedniego zabiegu i nałożymy nową warstwę żelu, bez ryzyka zniszczenia płytki.