Depilacja laserowa

Zabiegi laserowe LightSheer

Piękne ciało – to gładkie ciało. Na szczęście, dzięki nowoczesnej technologii kosmetycznej, tę idealną gładkość możesz zapewnić sobie na długo, bez bólu i nieprzyjemnych podrażnień. Depilacja laserowa usuwa włoski, jednocześnie uniemożliwiając im odrastanie. Z tego rodzaju zabiegów może korzystać zdecydowana większość kobiet i mężczyzn.

Przeciwwskazań jest naprawdę niewiele, a efekt zabiegu utrzymuje się bardzo długo. Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia polecane jest na wszystkie partie ciała – zwłaszcza w przypadku grubszych i bardziej widocznych włosków, które przy innych typach depilacji szybko odrastają, dając efekt nieestetycznych „kropek”.

Laser hair removal in professional studio.

LightSheer – lider wśród laserów depilacyjnych na świecie

Dbamy o to, by nasze Klientki i nasi Klienci korzystali z najwyższej jakości usług, a laser depilacyjny LightSheer to lider w swojej klasie. To całkowicie bezpieczne i bardzo skuteczne urządzenie w rękach naszych doświadczonych specjalistów jest dla Ciebie najlepszą gwarancją, że usuwanie zbędnego owłosienia przebiegnie bezboleśnie i szybko, a efekt będzie utrzymywał się przez długi czas. Precyzyjny laser do depilacji pozwala nam z wielką dokładnością dobierać natężenie światła, aby w minimalnym stopniu oddziaływać na skórę. Szybko zauważysz różnicę między tradycyjnym usuwaniem włosków, a zabiegiem LightSheer. Zabieg może objąć wszystkie partie ciała i nadaje się dla większości rodzajów skóry.
baner

Rewolucyjna technologia w depilacji laserowej

Depilacja laserowa była w kosmetyce prawdziwym przełomem, ale laser marki LightSheer wyniósł ten rodzaj zabiegów już nie na wyżyny, a wręcz w kosmos. Z depilacji przy pomocy tego urządzenia już teraz możesz skorzystać w naszym Salonie. Zanim jednak przedstawimy technologię LightSheer, przyjrzyjmy się najpierw, ogólnie, depilacji laserowej. Dzięki temu jeszcze lepiej zobaczysz, na czym polega różnica między zwykłymi laserami a LightSheer.

Usuwanie nadmiernego owłosienia laserem ma wiele zalet, którymi zdecydowanie wygrywa z innymi metodami depilacji. Bezbolesne golenie włosów maszynką do golenia grozi skaleczeniami i podrażnia skórę, dodatkowo włoski odrastają ostrzejsze, są więc szybciej wyczuwalne. Depilacja woskiem (zwłaszcza domowa, wykonywana woskiem na zimno) bywa bolesna i również nie jest wolna od podrażnień. Co więcej, ta metoda sprzyja wrastaniu włosków.

W porównaniu z tradycyjnymi metodami depilacji – zwłaszcza stosowanymi w domu – depilacja laserowa okazuje się bezkonkurencyjna. Przynosi bardzo trwały efekt: usunięte owłosienie nie odrasta nawet przez kilka następnych lat. To wielka oszczędność czasu i prawdziwa ulga dla zmęczonej skóry. Co więcej: laser osłabia cebulki włosowe, dlatego włoski – nawet jeśli po kilku latach znów zaczną się pojawiać – będą bardzo słabe i szybko zlikwidujemy je na zawsze.

Laser LightSheer jest wyjątkowo precyzyjnym i bezpiecznym urządzeniem do depilacji laserowej, posiadającym amerykańskie certyfikaty medyczne. Jego precyzyjna głowica emituje skoncentrowaną wiązkę światła o ściśle określonej długości – dzięki temu wnika w skórę tylko na taką głębokość, jaka jest niezbędna do usunięcia owłosienia. Cebulki włosowe są blokowane i niszczone, ale skóra pozostaje nienaruszona. Wysoka precyzja sprawia, że zabieg przebiega o wiele szybciej, a specjalista wykonujący depilację oddziałuje laserem dokładnie w miejscach, w których zlokalizowane są mieszki włosowe.

Podobnie, jak inne rodzaje depilacji laserowej, zabieg przy pomocy lasera depilacyjnego LightSheer można stosować na wszystkie partie ciała, w tym także na twarz.